Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie, Osiedle Kalinowe

Osiedle Kalinowe, Rokietnica, wielkopolskie

  • 1 900 zł
  • 52 m²
  • 36,54 zł/m²

Zdjęcie

Magda Łączka

Skontaktuj się

Mieszkanie, Osiedle Kalinowe

Osiedle Kalinowe, Rokietnica, wielkopolskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

1 900 zł

52 m²

36,54 zł/m²

Mieszkanie, Osiedle Kalinowe

Zaktualizowane: 21 maja 2026

1 900 zł 52 m² 36,54 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
-
Kaucja:
-

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 900 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 52 m², 2 pokoje, 1 łazienka
  • Budynek: rok budowy: 2014 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3, jednopoziomowe
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: PIETRAS NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: PIETRAS136722

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do najmu ładne mieszkanie na os.Kalinowym 5 - Rokietnica.
Osiedle około 10 letnie. Przed budynkami miejsca postojowe.
Układ - salon z częścią kuchenną, osobna sypialnia, łazienka razem z WC. Balkon.
Umeblowane kompletnie, zgodnie z fotkami.

Dla Najemcy bez zwierząt . Oferta skierowana do singli bądź par bez dzieci.

Koszty 1900zł najem + czynsz ok. 300zł + ogrzewanie gazowe ok. 200zł + prąd wg zużycia. Kaucja 2500zł.

Agent

Magda Łączka

605 859...

605 859 800

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Magda Łączka

605 859...

605 859 800