Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Biuro, ul. Kolejowa

Kolejowa, Rokietnica, wielkopolskie

  • 46,39 zł/m²
  • 97 m²
  • 4 500 zł

Zdjęcie

Jacek Kubicki

Skontaktuj się

Biuro, ul. Kolejowa

Kolejowa, Rokietnica, wielkopolskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

46,39 zł/m²

97 m²

4 500 zł

Biuro, ul. Kolejowa

Zaktualizowane: 22 maja 2026

46,39 zł/m² 97 m² 4 500 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 4 500 zł (46,39 zł/m²)
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 97 m²; stan: bardzo dobry
  •   wejście od podwórza
  •   okna: plastikowe
  •   przeznaczenie biurowe
  • Rozkład lokalu: piętro 1/1, jednopoziomowe
  • Budynek: rok budowy: 2025
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 15 000 zł / do uzgodnienia
  • Media: ogrzewanie:
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

|
Do wynajęcia lokal usługowo - handlowy o wysokim standardzie wykończenia.

Budynek jest zlokalizowany przy ul. Kolejowej/Krętej w Rokietnicy - bardzo blisko centrum "ROS Rokietnica"

Powierzchnia lokalu to niespełna 100m2, na którą składają się:

Jacek Kubicki

607 406...

607 406 789

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

607 406...

607 406 789

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy